Stanisław Podymski

Funkcje

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia

wiceprzewodniczący (2014 - 2018)

Komisja Promocji i Rozwoju

członek (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 grudnia 2014 12:23
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Marcinkowski
Ilość wyświetleń: 611
23 maja 2018 10:45 Mariola Sztukowska - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2017r..
02 czerwca 2017 13:55 Mariola Sztukowska - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2016r..
22 czerwca 2016 17:49 Mariola Sztukowska - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2015r..
Zatrzymaj banner przewijany